Meist

Meist

Meie tugevus on meie meeskond – me armastame numbreid, süsteemsust ja suudame näha suurt finantspilti. Töötame igapäevaselt ühise eesmärgi nimel, et olla kvaliteedimärk finantsteenuse osutamisel.

Kuna ettevõtete ärimudelid on muutunud keerukamaks ja klientide vajadused on kasvanud, oleme täitnud olulise tühimiku turul ning pakume väärtust loovat finantsteenust.

Oma klientidega töötame justkui ühtse meeskonnana ning seetõttu väärtustame kõrgelt sujuvat ja avatud koostööd. Me tagame selle läbi detailse tööplaani. Meie tugevuseks on läbimõeldud tööprotsessid teenuste juhtimisel ja partnerite kaasamisel. Oma kliente teenindame läbi erinevate raamatupidamistarkvarade, mis lihtsustavad kõigi osapoolte igapäevatööd.

Klaar.me-ga koostöös on su ettevõtte finantsasjad klaarid!

40+

Klaar.me inimesi

225+

klienti

100%

paberivaba teenus

24/7

ligipääs raamatupidamistarkvarale

100%

digitaalne ostuarvete sisestus

5

tegevuspiirkonda (Tallinn, Pärnu, Tartu, Saaremaa, Rakvere)

Meid usaldavad:

Meie inimesed

KLAAR.ME

Klaar team

Kairit Kasepuu

tegevjuht | vandeaudiitor
kairit@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Liis Laanesaar

asutaja | äriarendusjuht
liis@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Margit Toiger

finantsteenuste operatsioonide juht
margit@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Evelin Salu

müügijuht | raamatupidaja
evelin@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Veronika Ratnikova

personalijuht
veronika@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Madli Petuhhov

juhtkonna assistent
madli@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Emmely Uustal

klienditoe | turunduse assistent
emmely@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Triinu Mustonen

müügi-ostu assistent
triinu@klaar.me

Klaar team

Gerli Kai Traksmann

bürooassistent
gerli@klaar.me

FINANTSKONTROLLERID

Klaar team

Lolita Bagojan

finantsjuht
lolita@klaar.me

Klaar team

Aleksei Komarov

projektijuht | finantskontroller
aleksei@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Birgit Pedaste

projektijuht | finantskontroller
birgit@klaar.me

Klaar team

Birgit Suurhans

projektijuht | finantskontroller
birgit.suurhans@klaar.me

Klaar team

Mari-Liis Kikas

projektijuht | finantskontroller
mari-liis.kikas@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Pille Kork

projektijuht | finantskontroller
pille@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Rebekka Mäng

projektijuht | finantskontroller
rebekka@klaar.me

 

Linkedin

RAAMATUPIDAJAD

Klaar team

Eget Poom

raamatupidaja
eget@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Evelin Salu

raamatupidaja
evelin@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Evelin Allvee

raamatupidaja
evelin.allvee@klaar.me

Klaar team

Getter Grünmann

raamatupidaja
getter@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Imbi Orumägi

raamatupidaja
imbi@klaar.me

Klaar team

Jane Lattu

raamatupidaja
jane@klaar.me

Klaar team

Janika Roots

raamatupidaja
janika@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Kadri Juurmann

raamatupidaja
kadri@klaar.me

Klaar team

Kaide-Liis Luht

raamatupidaja
kaide-liis@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Kristi Aasamets

raamatupidaja
kristi@klaar.me

Klaar team

Liis Traumann

raamatupidaja
liis.traumann@klaar.me

Klaar team

Merili Orav

raamatupidaja
merili@klaar.me

Klaar team

Renna Pakaste

raamatupidaja
renna@klaar.me

Klaar team

Sigre Sipelgas

raamatupidaja
sigre@klaar.me

Klaar team

Sirli Vanamb

raamatupidaja
sirli@klaar.me

Klaar team

Svea Kaukes

raamatupidaja
svea@klaar.me

Klaar team

Kadri Pärn

raamatupidamisassistent
kadri.parn@klaar.me

Testimonial img

Priit Kruus – Dermtest OÜ

Klaar.me on väga professionaalne ja suhtlus on nendega alati hästi positiivses vaimus. Alati saame oma haldurilt kiiresti abi ja vastused küsimustele. Lisaks on nad aidanud meid keerukate projektide arvestamisega ning aidanud ka rahvusvahelistes maksuküsimustes.

www.dermtest.com

Testimonial img

Taavi Madiberk – Skeleton Technologies OÜ

Operatiivse juhtimise aluseks on kvaliteetsed finantsaruanded, mille eeldus on efektiivne raamatupidamise protsess. Klaar.me kaardistas meie ettevõtte protsessid ning tegi ettepanekud nende täiustamiseks. Välise osapoole kaasamine lõi hea aluse osakondade vaheliseks paremaks koostööks ning seetõttu oli muudatuste elluviimine lihtsam.

www.skeletontech.com

Testimonial img

Priit Vaikmaa – TextMagic AS

Klaar.me aitas protsessi juhtida, tuvastas teemad, millega on vajalik detailselt tegeleda ning andis soovitused nii audiitorite kui maksuekspertide kaasamiseks. Hindan kõrgelt Klaar.me kiiret ja operatiivset tegutsemist. Lisaks meeldis mulle Klaar.me puhul see, et nad ei keskendunud IPO protsessis ainult lühiajalisele eesmärgile, vaid hoidsid silmapiiril tuleviku eesmärke. 

www.textmagic.com

 

Testimonial img

Priit Uuemaa – Corle OÜ

Klaar.me-ga infovahetus ja dokumentide edastamine käib elektrooniliselt. Klaar.me poolt raamatupidamislike tegevuste kaardistamine ja raamistik loob hästitoimiva töörütmi. Tulemuseks on aja kokkuhoid kõigi jaoks, mis väljendub ettevõtte jaoks kulude kokkuhoius.

www.corle.ee

Testimonial img

Heli Valtna – LightCode Photonics OÜ

Klaar.me on võimekas partner, kes paistab silma oma tõhusa töökorraldusega. Digitaalne töövoog aitab meil raamatupidamist korras hoida ning selle peale saame ehitada koos Klaar.me spetsialistidega prognoose, mis võimaldab meil ettevõttena kasvada.

www.lightcodephotonics.com

Testimonial img

Kristian Sool- Toggl OÜ

Klaar.me toetusega on finantsmeeskonnas kompetentsi rohkem ning kogu protsess on muutunud kiiremaks ja efektiivsemaks. Samuti on Klaar.me meeskonnas erineva kompetentsiga inimesi ja meil on võimalik saada igakülgset finantsalast abi oma valdkonna ekspertidelt ja kõik probleemid saavad lahendatud. Hindame kõrgelt Klaar.me meeskonna professionaalsust.

www.toggl.com

Testimonial img

Rein Remmel – Entigo OÜ

Alates Klaar.me-ga koostööst on ettevõtte mineviku raamatupidamine korrastatud, igapäevased protsessid kooskõlastatud ning juhtkonnal on olemas tugev kontroll ettevõte majandustulemuste ja jooksva finantsseisu üle. Ettevõte finantstegevus on professionaalse meeskonna kontrolli all.

www.entigo.com

Testimonial img

Karl Kuusk – Seisuk Furniture OÜ

Meie koostöö Klaar.me-ga on olnud lihtsalt imeline. Alates kõige esimesest pakkumisest kuni jooksva igapäevase suhtluseni peegeldub igast nurgast professionaalsust ja selgust. Personaalne lähenemine ja meile pühendunud raamatupidaja teevad igapäeva lihtsaks.

www.seisuk.ee

Testimonial img

Madis Uuemaa – Smart Load Solutions OÜ

Oleme Klaar.me teenuseid kasutanud juba aastaid ning oleme nendega väga rahul – töö on korralik ja toimetavad operatiivselt. Klaar.me sobib väga hästi arenevatele ettevõtetele, kes on pidevalt liikumises ja tegutsemas, sest abi on olemas iga kell ning aidatakse kõikides küsimustes.

www.smartloadsolutions.eu

Testimonial img

Eigo Siimu – Woolish OÜ

Meie ettevõttele on Klaar.me ideaalne lahendus. Pikaajalise koostöö käigus on teenus muutunud ja sulandunud üheks osaks meie igapäevases ettevõtluses. Täpne aruandlus ja korras raamatupidamine lubab meil tegeleda nii öelda tähtsamate asjadega.

www.woolish.ee

Testimonial img

Ivar Lindström – Pesupanda OÜ

Läbipaistvuse ja süsteemsusega on Klaar.me loonud selge ja arusaadava pildi ettevõtte eri osakondade tulemuslikkusest. Hea raamatupidaja on justkui nähtamatu jõud ja Klaar.me sisse töötatud töövõtted hoiavad ise proakiitvselt finantside seotud protsessid kontrolli all.

www.pesupanda.ee

Finantstalent – liitu meiega!

Vaata lähemalt