Meist

Meist

Meie tugevus on meie meeskond – me armastame numbreid, süsteemsust ja suudame näha suurt finantspilti. Me kõik töötame ühise eesmärgi nimel – Klaar.me on uus kvaliteedimärk raamatupidamisteenuses.

Raamatupidamine Klaar.me abil muudab sinu töö kergemaks ja sujuvamaks ning su ettevõtte finantspildi selgemaks. Meie eesmärk on töötada oma kliendiga justkui ühtse meeskonnana ning seetõttu väärtustame kõrgelt koostööd ja avatud suhtlust.

Üle kõige hindame aga efektiivsust, sest teame, et vaid sel moel on võimalik ettevõtetel endil areneda. Seetõttu töötame me 100% elektroonselt ning lisaks oleme välja töötanud unikaalsed tööprotsessid ja mitmetasandilise projektijuhtimise, mis võimaldab meil teha oma tööd tõeliselt tõhusalt.

15

aastat kogemust

150+

klienti

24/7

ligipääs raamatupidamisprogrammile

100%

paberivaba raamatupidamine

5

tegevuspiirkonda (Tallinn, Pärnu, Tartu, Saaremaa, Rakvere)

Meid usaldavad:

Meie inimesed

Klaar team

Kairit Kasepuu

tegevjuht | vandeaudiitor
kairit@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Liis Laanesaar

arendusjuht | vandeaudiitor
liis@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Kreete Teder

protsessijuht | infosüsteemide haldur
kreete@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Veronika Ratnikova

personalijuht
veronika@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Madli Petuhhov

juhiabi
madli@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Jana Bogmatser

finantsjuhtimise nõustaja
jana@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Gerri-Lys Kalmus

projektijuht | vandeaudiitor
gerri-lys@klaar.me

Klaar team

Svea Kaukes

projektijuht
svea@klaar.me

Klaar team

Birgit Pedaste

projektijuht
birgit@klaar.me

Klaar team

Sigre Sipelgas

projektijuht | raamatupidaja
sigre@klaar.me

Klaar team

Getter Grünmann

raamatupidaja
getter@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Jane Lattu

raamatupidaja
jane@klaar.me

Klaar team

Merili Orav

raamatupidaja
merili@klaar.me

Klaar team

Monika Akermann

raamatupidaja
monika@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Renna Pakaste

raamatupidaja
renna@klaar.me

Klaar team

Liis Traumann

raamatupidaja
liis.traumann@klaar.me

Klaar team

Evelin Salu

raamatupidaja
evelin@klaar.me

Linkedin
Klaar team

Imbi Orumägi

raamatupidaja
imbi@klaar.me

Testimonial img

Priit Kruus – Dermtest OÜ

Klaar.me on väga professionaalne ja suhtlus on nendega alati hästi positiivses vaimus. Alati saame oma haldurilt kiiresti abi ja vastused küsimustele. Lisaks on nad aidanud meid keerukate projektide arvestamisega ning aidanud ka rahvusvahelistes maksuküsimustes.

 

www.dermtest.com

Testimonial img

Ivar Lindström – Pesupanda OÜ

Läbipaistvuse ja süsteemsusega on Klaar.me loonud selge ja arusaadava pildi ettevõtte eri osakondade tulemuslikkusest. Hea raamatupidaja on justkui nähtamatu jõud ja Klaar.me sisse töötatud töövõtted hoiavad ise proakiitvselt finantside seotud protsessid kontrolli all.

 

www.pesupanda.ee

Testimonial img

Taavi Madiberk – Skeleton Technologies OÜ

Operatiivse juhtimise aluseks on kvaliteetsed finantsaruanded, mille eeldus on efektiivne raamatupidamise protsess. Klaar.me kaardistas meie ettevõtte protsessid ning tegi ettepanekud nende täiustamiseks. Välise osapoole kaasamine lõi hea aluse osakondade vaheliseks paremaks koostööks ning seetõttu oli muudatuste elluviimine lihtsam.

 

www.skeletontech.com

Testimonial img

Priit Uuemaa – Corle OÜ

Klaar.me-ga infovahetus ja dokumentide edastamine käib elektrooniliselt. Klaar.me poolt raamatupidamislike tegevuste kaardistamine ja raamistik loob hästitoimiva töörütmi. Tulemuseks on aja kokkuhoid kõigi jaoks, mis väljendub ettevõtte jaoks kulude kokkuhoius.

 

www.corle.ee

Testimonial img

Rein Remmel – Entigo OÜ

Alates Klaar.me-ga koostööst on ettevõtte mineviku raamatupidamine korrastatud, igapäevased protsessid kooskõlastatud ning juhtkonnal on olemas tugev kontroll ettevõte majandustulemuste ja jooksva finantsseisu üle. Ettevõte finantstegevus on professionaalse meeskonna kontrolli all.

 

www.entigo.com

Testimonial img

Karl Kuusk – Seisuk Furniture OÜ

Meie koostöö Klaar.me-ga on olnud lihtsalt imeline. Alates kõige esimesest pakkumisest kuni jooksva igapäevase suhtluseni peegeldub igast nurgast professionaalsust ja selgust. Personaalne lähenemine ja meile pühendunud raamatupidaja teevad igapäeva lihtsaks.

 

www.seisuk.ee

Testimonial img

Madis Uuemaa – Smart Load Solutions OÜ

Oleme Klaar.me teenuseid kasutanud juba aastaid ning oleme nendega väga rahul – töö on korralik ja toimetavad operatiivselt. Klaar.me sobib väga hästi arenevatele ettevõtetele, kes on pidevalt liikumises ja tegutsemas, sest abi on olemas iga kell ning aidatakse kõikides küsimustes.

 

www.smartloadsolutions.eu

Testimonial img

Eigo Siimu – Woolish OÜ

Meie ettevõttele on Klaar.me ideaalne lahendus. Pikaajalise koostöö käigus on teenus muutunud ja sulandunud üheks osaks meie igapäevases ettevõtluses. Täpne aruandlus ja korras raamatupidamine lubab meil tegeleda nii öelda tähtsamate asjadega.

 

www.woolish.ee

Finantstalent – liitu meiega!

Vaata lähemalt